فروش لباس یکبار مصرف ایزوله سرهمی

پارچه های بیمارستان بر اساس استفاده از آن انواع گوناگونی دارد . از جمله : البسه ایزوله سرهمی، البسه آزمایشگاه، البسه بیمارستان ها، البسه اتاق عمل، داروخانه ها و مطب ها. البسه بیمارستانی جنس های مختلفی دارند  از جمله اسپان  باند یکی از بهترین جنس پارچه بیمارستانی می باشد . 

انواع پارچه های استفاده در بیمارستان می توان به جنس اسپان باند ، تترون ، فلامنت اشاره کرد. فروشنده لباس یکبار مصرف ایزوله سرهمی می تواند  این محصول را ارائه دهد در ادامه به آن می پردازیم. 

فروش لباس یکبار مصرف ایزوله سرهمی

موارد کاربرد لباس ایزوله بیمارستانی

موارد کاربرد لباس ایزوله بیمارستانی کاربرد لباس ایزوله بیمارستانی برای بیماران عفونی و مریض هایی که بیماری مسری دارند استفاده می شود لباس ایزوله به صورت روهمی می باشد از نوک پا تا سر به صورت یکسره پوشیده است و به رنگ سفید می باشد.

پارچه ی بیمارستانی و مراکز درمانی  اهمیت زیادی در سلامت افراد دارد پارچه باید استرلیزه در مقابل ویروس و میکروب ها باشد جنس پارچه باید بسیار مقاوم و محکم باشد تا در شستشوی زیاد آسیب نبیند . علاوه بر کیفیت ، پارچه باید جوری باشد تا دچار حساسیت نشود و سبک باشد تا بیمار احساس راحتی کند .

از دیگر لباس های بیمارستان لباس کادر پزشکی و اتاق عمل می باشد که برای اتاق عمل لباس یکبار مصرف می باشد که دارای رنگ های سبز و آبی است لباس پزشکان از جنس تترون می باشد که لطافت و وزن کمی دارد . لباس یکبار مصرف اسپان باند یک تکه و دو تکه می باشد که برای اتاق عمل و بعد از آن  کاربرد دارد .

از پارچه اسپان باند استفاده زیادی می شود انجام داد . چون پارچه خاصیت این را دارد که هم  آب را دفع می کند و هم آب را جذب می کند و در لباس های بیمارستان بسیار کارایی دارد .

مصرف پارچه در بیمارستان : 1 – به خاطر ورود باکتریال که از ورود ویروس و باکتری به داخل پارچه جلوگیری می کند و از انتقال آن به دیگر بیماران جلوگیری می کند .  2- اسپان باند  ضد اشعه خورشید است و یعنی مقاومت زیادی دارد و صرفه جویی در قیمت نیز می شود .

3- لباس بیمارستانی نوزاد : نرمی و  لطافت باعث می شود این پارچه موجب حساسیت و کهیر نشود . و مناسب نوزادان و افراد مختلف که بیماری پوستی دارند می توانند از این پارچه برای لباس و پوش رختخواب  استفاده کنند

لباس بیمار اسپان باند : این نوع لباس باید از جنس لطیف و رنگی ملایم و البته آب گریز باید باشد تا بیمارانی که  خونریزی دارند به راحتی پارچه تمیز شود و پارچه مانع ورود باکتری به بدن بیمار شود . لباس یکبار مصرف بیمار برای کادر پزشکی کارایی زیادی دارد ، امروزه به خاطر ویروس کرونا پزشکان از این لباس برای محافظت از خود استفاده می کنند . گان به رنگ سفید می باشد

خرید ویژه لباس یکبار مصرف بیمار

خرید ویژه لباس یکبار مصرف بیمار خرید ویژه لباس یکبار مصرف بیمار  در اصفهان وجود دارد  این لباس ها کیفیت و مقاومت زیادی دارند.شما می توانید با رفتن به این سایت ها و دیدن لباس ایزوله یکبار مصرف، لباس نوزادی ، لباس  پرسنلی، لباس مریض. لباس کادر بیمارستان و اتاق عمل و مقایسه ی آن با جنس های دیگر و تفاوت قیمت و نبودن واسطه خرید کنید .


دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما