فروشنده انواع گان جراح استریل

فروش گان جراح استریل از طریق فروشگاه‌های معتبر به صورت اینترنتی و عمده انجام می‌گیرد. گان جراح معمولاً به رنگ آبی بوده و شامل یک لباس بلند یک تکه و یک کلاه می‌شود.

فروشنده انواع گان جراح استریل

ویژگی های گان جراحی یکبار مصرف

ویژگی های گان جراحی یکبار مصرف

روپوش جراحی یک لباس محافظ است که برای پوشیدن توسط پرسنل مراقبت‌های بهداشتی در طی مراحل جراحی استفاده می‌شود تا هم بیمار و هم پرسنل مراقبت‌های بهداشتی را از انتقال میکروارگانیسم‌ها، ترشحات و مایعات بدن بیمار و ریزگردها محافظت کند.
لباس‌های جراحی معمولاً به رنگ سبز یا آبی هستند که این موضوع بی دلیل نیست چرا که جراحان دائماً نیاز به دیدن خون و اندام در بدن انسان دارند که همگی اینها قرمز رنگ بوده و باعث می‌شود شبح‌هایی شبیه به نقاط شناور که پس از فلاش دوربین مشاهده می کنیم نگاه جراح را به هر کجا که نگاه کند دنبال کنند و از آنجا رنگ مکمل قرمز، آبی یا سبز است باعث خنثی سازی این نقاط می‌شود.
گان جراحی یکبار مصرف از نظر جنس در دو نوع بافته و بافته نشده (nonwoven) تولید می‌شود و در دو نوع غیر استریل و استریل با اتیلن اکساید تولید می‌شود.
لباس‌های جراحی بر اساس میزان سطح خطر به 4 سطح تقسیم می‌شوند که لباس‌های با طبقه بندی سطح 4 بالاترین میزان محافظت از سد مایعات را دارند.
طبقه بندی کل لباس جراحی تحت استاندارد AAMI بر اساس کمترین سطح محافظت در هر یک از مناطق بحرانی آن است.
جنس پارچه گان معمولاً از اسپان باند 38 گرمی بوده و ضدحساسیت می‌باشد که در دو نوع ساده و ضدآب تولید می‌شوند و بسیار سبک بوده و گشاد هستند و دارای منافذی هستند تا تهویه هوا به خوبی صورت گیرد و از تعریق جلوگیری شود همچنین باعث آزادی بیشتر حرکتی در هنگام کار می‌شود.
گان‌های جراحی دو تکه هستند که شامل یک کلاه و یک لباس که معمولاً دارای 4 بند بوده، دو عدد در قسمت بالایی و دو عدد در قسمت پایین است البته نوع 6 و 8 بند آن نیز در بازار موجود است.

راه های خرید گان جراح استریل

راه های خرید گان جراح استریل

به طور کلی خرید گان استریل به طور عمده توسط بیمارستان‌ها و درمانگاه‌ها صورت می‌گیرد و با توجه مصرف بالای این مراکز علاوه بر کیفیت، قیمت این محصول برای متقضایان بسیار مهم است.
گان جراحی یکبار مصرف به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم انجام می‌گیرد.
در عرضه مستقیم می‌توانید این محصول را از فروشگاه‌های معتبر به صورت آنلاین در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست آورید هم چنین معمولاً بسیاری از سایت‌ها تخفیفاتی برای مشتریان خود قائل هستند.
در عرضه غیرمستقیم می‌توانید این محصول در داروخانه‌ها و فروشگاه‌های لوازم بهداشتی ارائه می‌شود که این نوع خرید خیلی مقرون به صرفه نیست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما