خرید انواع گان استریل جراح اتاق عمل

گان جراح استریل در اتاق عمل به کار برده می شود و به رنگ های آبی و سبز است. علت انتخاب این دو رنگ به دلیل ایجاد تمرکز بالای جراح در زمان جراحی و در مواجهه با خون می باشد. معمولا پارچه هایی که برای تهیه گان مورد استفاده قرار می گیرند از جنس پنبه، ویسکوز و پلی استر یا ترکیبی از آنها می باشند. جهت خرید این تجهیزات هر مرکز درمانی با توجه به میزان تقاضای موجود و تعداد جراحی های انجام شده می تواند به سفارش آن بپردازد.

خرید انواع گان استریل جراح اتاق عمل

انواع گان جراحی اسپان باند

 انواع گان جراحی اسپان باند اتاق عمل یکی از نقاط حساس و مهم در بیمارستان ها به شمار می رود که اهمیت نظافت و تامین بهداشت آن از دیگر بخش ها بیشتر است.

در این محیط جراحان در تماس مستقیم با محیط داخلی بدن بیمار بوده و به همین سبب انواع لباس هایی که می پوشند لازم است استریل باشد.

گان  پر استفاده ترین البسه ای است که در اتاق عمل مورد استفاده قرار می گیرد. پارچه هایی که برای تهیه گان جراجی به کار می روند به دو گروه یک بار مصرف مانند پارچه های اسپان باند و پارچه های چند بار مصرف تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

اسپان باند که به آنها پارچه بدون بافت نیز گفته می شود از جدیدترین تجهیزات حوزه پزشکی بوده که یک بار مصرف هستند و در محیط هایی مانند اتاق جراحی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

امروزه انواعی از گان جراحی اسپان باند سرهمی نیز تهیه می شود که پوشش دهنده کادر درمانی از سر تا پا بوده و از ورود هر گونه آلودگی و ویروس و تماس بدن با آنها جلوگیری می نماید. این لباس ها عمدتا فاقد هر گونه دوختی بوده و به شکل پرس شده مورد استفاده قرار می گیرند.

در صورت نیاز به دوخت نیز سعی بر آن است تا از حداقل درز و دوخت استفاده شود. استاندارد های خاصی در این زمینه تدوین شده است که تمامی مراکز درمانی ملزم به رعایت آنها می باشند. به عنوان مثال این لباس ها باید به طور کامل پوشاننده بدن بوده و از طرفی نرم و قابل انعطاف باشند و آزادی حرکت را در فرد به راحتی ممکن سازند.

مرکز پخش گان استریل لمینت

مرکز پخش گان استریل لمینت به دلیل تقاضای بالا برای انواع گان استریل لمینت در موقعیت حاضر مرکز پخش، آماده عرضه این تجهیزات به بیمارستان ها و مراکز درمانی مختلف می باشد.

در این مورد، واحد خرید بیمارستان نوع گان و همچنین تعداد مورد تقاضا را به مرکز پخش سفارش داده و به خرید این کالا می پردازد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما